Sigaranın Zararları ile Kolayca Baş Edin

yazi-3-1200x799.jpg

Sigaranın zararları saymakla bitmez. Hemen herkesin sigaranın zararları hakkında az çok bildiği bir şeyler vardır. Hatta beş yaşında çocuklar bile günümüzde sigaranın zararları neler çok iyi biliyorlar. Sigaranın kalp ve damar hastalıklarından, akciğer ve karaciğer başta olmak üzere pek kanser türüne, kangrenden kısırlığa kadar uzanan birçok zararı var. Bütün bunları bilmenize rağmen hala sigara içmeyi sürdürüyorsunuz değil mi? Sigaranın zararları biliniyor ama maalesef sigara içmeye devam ediliyor. İnsanlar kendileri ya da sevdikleri kötü bir durumla karşılaşmadıkları sürece kolay kolay değişim göstermezler. Umarız ki bu size olmaz, fakat bu hastalıklarla karşılaştığınızda her şey için artık çok olabilir. Neden yarına bırakıyorsunuz ki şimdi gerçekleştirin!

Bundan sonra sigaranın zararları nedir diye odaklanmak yerine sigarayı sonsuza kadar hayatımızdan nasıl çıkarabileceğinizi düşünmeniz lazım. Ve bunun için korkmanıza ya da uzun bir süre beklemenize gerek yok aslında. Unutmayın ki, bir zamanlar sigarasız da bir hayatınız vardı, hem de çok güzel bir hayat! Sigaranın zararları olmadan sürdürdüğünüz bir hayat… Sigara kokmayan bir ağız, sararmamış ve kararmamış dişler, kolaylıkla çıktığınız merdivenler, insanların küçümseyici bakışlarına maruz kalmadığınız bir hayat. Evet, sigaranın zararları sadece fiziksel değil. Sigara içen  biri psikolojik olarak da iyi değildir: Sigara içilmeyen yerlerde gerilir, toplantıların bir an önce bitmesini ister, sigara içmeyen insanların arasında rahatsız olur, sürekli bir gerginlik ve stres halini yaşar. Yani sigaranın zararları diye düşününce bunları da sigaranın zararları listesine eklemek gerekir.

Sigaranın zararları sadece sizin yaşadığınız bir durum değildir ayrıca. Genetik yolla çocuklarınıza hatta torunlarınıza bile birçok hastalığı aktarma ihtimalinin olduğunu biliyor muydunuz? En sevdiklerinizin sizin yüzünüzden hastalıklarla boğuştuğunu bir dakika için düşünün. Korkunç değil mi? En az sigaranın zararları kadar korkunç.

Sigarayı içmek için kafanızda kurduğunuz bahane tabularını yıkma zamanı! Sigaranın zararları  ne kadar çoksa onlardan kurtulmak da bir o kadar kolay ve keyiflidir aslında. Önce kendinize inanın. Sigaranın zararları hakkında sürekli düşünüp kendinize kötü hissettirmeyi bırakın. Sizin daha önce sigarayı bırakanlardan bir eksiğiniz yok! Hiçbir şey için geç değil, sağlıkla geçirdiğiniz anları artırmak için hemen şimdi ilk adımı atın ve sigaranın zararları konusu artık sizin hayatınızdan çıksın

Allen Carr Etiler Genel Müdürlük Adres Bilgileri

Adres: Nispetiye Cad. Çamlık Yolu Sok. Yüngül Apt. No.7 D.3 Etiler / İstanbul

Telefon: 0212 358 53 06 - 07
Gsm: 0530 526 35 23
Web: allencarrturkiye.com
Eposta: info@allencarrturkiye.com

2017 Allen Carr Türkiye