"Bu iş kafada biter"
diyenlerin seçtiği yöntem

X

A'dan Z'ye sigara Anasayfa

A'dan Z'ye sigara

▪ Ağır Tiryakiler Günde Kaç Paket Sigara İçer ▪ Alkol ve Sigara Bırakmak ▪ Allen Carr, sigarayı bırakmanın kolay yolu ▪ Aman yavrum sigara içmesin ▪ Ara sıra sigara içenler ▪ Ayşe Arman sigara hakkında ne yazdı? ▪ Azaltarak asla sigara bırakma ▪ Bağımlılık ve Sigara ▪ Beynin sigara yalanlarıyla yıkanmış ▪ Bırakmak neden zordur? ▪ Can sıkıntısı ve sigara ▪ Çocukken Sİgaraya Başlamak ▪ Damarlarda Sigara ▪ Dişler de sigara içiyor ▪ Dünya Sigarasızlık Günü ▪ Emre Üstünuçar- “sigarayı bıraktıran çocuk” ▪ Enerjini çalan sigara ▪ Esir ettin beni sigara ▪ Filmlerde sigara ▪ Gizli gizli sigara içenler ▪ Hangi Sigaralar Daha Özeldir ▪ İlk Sigara ▪ İndirmli sigara bırakma ▪ İradem sigarayi bırakmaya yetmiyor ▪ İşyerlerinde sigara ▪ Karikatürle sigara bırakma ▪ Keyifli sigaralar ▪ Kilo ve Sigara ▪ Konsantrasyon ve sigara ▪ Lekeler ve Sigara ▪ Lütfen sigara içme! ▪ Maç izlerken sigara içmek ▪ Neden Sigara içeriz? ▪ Nefes alma ve sigara ▪ Nice mutlu sigarasız yıllara ▪ Nikotin ve sigara ▪ Okullarda sigara ▪ Olimpiyatlar ve Sigara ▪ Özgüven ve sigara ▪ Pahalı sigaralar ▪ Pasif sigara içiçiliği ▪ Patlicanda Nikotin ▪ Rahatlama ve sigara ▪ Resmi dairelerde sigara ▪ Sigara Cezaları ▪ Sigara içmenin avantajları ▪ Sigara içmeyenlere öneriler ▪ Sigara İçmeyi Seviyorum ▪ Sigara istatistikleri ▪ Sigara özlenir mi? ▪ Sigara ve Stres ▪ Sigarayı bırakmak zor mu? ▪ Sigarayı bırakmanın kolay yolu ▪ Sosyal Baskı ve sigara ▪ Spor ve sigara ▪ Şarkılarda sigara ▪ Şeker ve sigara ▪ Şirketlerde sigara bırakma seminerleri ▪ Tek bir sigara ▪ Trafikte sigara ▪ Türk gibi sigara içmek ▪ Uyku ve sigara ▪ Veliler sigara bırakıyor ▪ Vergi ve sigara ▪ Yakmadan sigara içmek ▪ Yarın sigarayı bırakacağım ▪ Yılbaşı gecesi sigarayı sakın bırakma! ▪ Zaman ve Sigara ▪ Zararlarını bile bile sigara içmek

Allen Carr, sigarayı bırakmanın kolay yolu

Adan Zye sigara - Allen Carr Türkiye, Sigara Bırakma Merkezi, Sigarayı nasıl bırakırım?

Allen Carr, sigarayı bırakmanın kolay yolu yöntemi dünyanın en başarılı sigara bırakma yöntemidir. 60 ülkede, 30 yıldır, 11 milyona yakın sigara içen insan Allen Carr yöntemiyle sigaradan kurtulmuştur. 

Allen Carr yöntemine sigarayı bırakmanın kolay yolu yöntemi denmesinin sebebi, sigarayı bırakmak isteyen sigara içenlere, sigara bırakmanın en kolay yolunu gösteriyor olmasıdır. 

Sigara bırakırken yaşanan zorlanmaların neden yaşandığını ve yaşanmaması için neler yapılması gerektiğini gösterir. Tiryakinin kaç senedir sigara içtiğinin hiç önemi yoktur, ister 2 yıldır ister 50 yıldır sigara içmiş olsun, Allen Carr yöntemi aynı şekilde etkilidir. 

Sigarayı bırakmak isteyen kişinin günde kaç adet içtiği de önemli değildir. Allen Carr yöntemi günde 1-2 adet sigara içen insanlarda da günde 4-5 paket sigara içen insanlarda da aynı derecede etkili bir sigara bırakma yöntemidir. 

Allen Carr sigara bırakma merkezinde sigarayı bırakanlar çevrelerindeki sigara içenlere "çok kolaydı kesin denemelisin" dedikleri zaman çevrelerini ikna etmekte önce zorlanırlar. Fakat sigaradan sonra hiç zorlanmadıklarını görünce ikna olurlar ve kendileri de bırakabileceklerine inanmaya başlarlar. Yıllardır Allen Carr sigara bırakma merkezimize gelenlerin %80'inden fazlası bize sigarayı bizimle bırakmış bir tanıdığını gördüğü için gelir. 
Uzm. Psk. İlknur Üstünuçar, Emre Üstünuçar, sigara, sigara bırakma, sigara bırakmak için, irade ve sigara, irade gücü, irade, sigaradan kurtulmak, sigaradan sonra, sigarasız hayat, sigaradan sonra kilo almak, sigara ve kilo, sigarayı unutmak, sigarasız nasıl durulur, sigarasız yaşamak, sigarayı özlemek, sigara konsantrasyon, sigara bırakma yöntemleri, sigara bırakma merkezleri, sigara bırakma yolları, sigara bırakma metotları, en iyi sigara bırakma, en etkili sigara bırakma

Emre Üstünuçarın ve İlknur Üstünuçarın websitelerini de ziyaret edebilirsiniz: emreustunucar.com ilknurustunucar.com
13160888
1983’den beri kurtardığımız tahmini içici sayısı