A'dan Z'ye sigara Anasayfa

A'dan Z'ye sigara

▪ Alkol ve Sigara Bırakmak ▪ Allen Carr, sigarayı bırakmanın kolay yolu ▪ Aman yavrum sigara içmesin ▪ Ara sıra sigara içenler ▪ Ayşe Arman sigara hakkında ne yazdı? ▪ Azaltarak asla sigara bırakma ▪ Bağımlılık ve Sigara ▪ Beynin sigara yalanlarıyla yıkanmış ▪ Bırakmak neden zordur? ▪ Can sıkıntısı ve sigara ▪ Çantada Sigara ▪ Çocuklar Sigara içiyor ▪ Damarlarda Sigara ▪ Dişler de sigara içiyor ▪ Dünya Sigarasızlık Günü ▪ Emre Üstünuçar- “sigarayı bıraktıran çocuk” ▪ Enerjini çalan sigara ▪ Esir ettin beni sigara ▪ Fazla sigara içtim.. ▪ Filmlerde sigara ▪ Gizli gizli sigara içenler ▪ Her derde deva sigaralar ▪ İndirmli sigara bırakma ▪ İradem sigarayi bırakmaya yetmiyor ▪ İşyerlerinde sigara ▪ Karikatürle sigara bırakma ▪ Keyifli sigaralar ▪ Kilo ve Sigara ▪ Konsantrasyon ve sigara ▪ Leke yapan yine sigara ▪ Lütfen sigara içme! ▪ Maç izlerken sigara içmek ▪ Meslekler ve sigara ▪ Mobil terapi ile sigara bırakma ▪ Neden Sigara içeriz? ▪ Nefes alma ve sigara ▪ Nice mutlu sigarasız yıllara ▪ Nikotin ve sigara ▪ Okullarda sigara içiliyor ▪ Olimpiyat ve Sigara ▪ Özgüven ve sigara ▪ Pahalı sigaralar ▪ Pasif sigara içme ▪ Patlicanda sigara ▪ Rahatlama ve sigara ▪ Resmi dairelerde sigara ▪ Sigara Cezaları ▪ Sigara içmenin avantajları ▪ Sigara içmeyenlere öneriler ▪ Sigara istatistikleri ▪ Sigara özlenir mi? ▪ Sigara ve Stres ▪ Sigara yasakları ▪ Sigarasız hayat ▪ Sigarasız ofisler ▪ Sigarayı bırakmak zor mu? ▪ Sigarayı bırakmanın kolay yolu ▪ Son sigara ▪ Sosyal Baskı ve sigara ▪ Spor ve sigara ▪ Şarkılarda sigara ▪ Şeker ve sigara ▪ Şirketlerde sigara bırakma seminerleri ▪ Tek bir sigara ▪ Trafikte sigara ▪ Türk gibi sigara içmek ▪ Uçakta sigara içmek ▪ Uyku ve sigara ▪ Veliler sigara bırakıyor ▪ Vergi ve sigara ▪ Yakmadan ucunu sigara içmek ▪ Yarın sigarayı bırakacağım ▪ Yatmadan sigara içmezsem uyuyamam ▪ Yeşilay sigara bıraktırıyor ▪ Yılbaşı gecesi sigarayı sakın bırakma! ▪ Zaman ve Sigara ▪ Zararlarını bile bile sigar içmek ▪ Zor zamanlarda sigara

Allen Carr, sigarayı bırakmanın kolay yolu

Adan Zye sigara - Allen Carr Türkiye, Sigara Bırakma Merkezi, Sigarayı nasıl bırakırım?

Allen Carr, sigarayı bırakmanın kolay yolu yöntemi dünyanın en başarılı sigara bırakma yöntemidir. 60 ülkede, 30 yıldır, 11 milyona yakın sigara içen insan Allen Carr yöntemiyle sigaradan kurtulmuştur. 

Allen Carr yöntemine sigarayı bırakmanın kolay yolu yöntemi denmesinin sebebi, sigarayı bırakmak isteyen sigara içenlere, sigara bırakmanın en kolay yolunu gösteriyor olmasıdır. 

Sigara bırakırken yaşanan zorlanmaların neden yaşandığını ve yaşanmaması için neler yapılması gerektiğini gösterir. Tiryakinin kaç senedir sigara içtiğinin hiç önemi yoktur, ister 2 yıldır ister 50 yıldır sigara içmiş olsun, Allen Carr yöntemi aynı şekilde etkilidir. 

Sigarayı bırakmak isteyen kişinin günde kaç adet içtiği de önemli değildir. Allen Carr yöntemi günde 1-2 adet sigara içen insanlarda da günde 4-5 paket sigara içen insanlarda da aynı derecede etkili bir sigara bırakma yöntemidir. 

Allen Carr sigara bırakma merkezinde sigarayı bırakanlar çevrelerindeki sigara içenlere "çok kolaydı kesin denemelisin" dedikleri zaman çevrelerini ikna etmekte önce zorlanırlar. Fakat sigaradan sonra hiç zorlanmadıklarını görünce ikna olurlar ve kendileri de bırakabileceklerine inanmaya başlarlar. Yıllardır Allen Carr sigara bırakma merkezimize gelenlerin %80'inden fazlası bize sigarayı bizimle bırakmış bir tanıdığını gördüğü için gelir. 
Uzm. Psk. İlknur Üstünuçar, Emre Üstünuçar, sigara, sigara bırakma, sigara bırakmak için, irade ve sigara, irade gücü, irade, sigaradan kurtulmak, sigaradan sonra, sigarasız hayat, sigaradan sonra kilo almak, sigara ve kilo, sigarayı unutmak, sigarasız nasıl durulur, sigarasız yaşamak, sigarayı özlemek, sigara konsantrasyon, sigara bırakma yöntemleri, sigara bırakma merkezleri, sigara bırakma yolları, sigara bırakma metotları, en iyi sigara bırakma, en etkili sigara bırakma