Uzman ve Otoriteler Allen Carr Hakkında Ne Diyor“Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki, yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Allen Carr denediğimiz diğer yöntemlerden ciddi bir fark ile daha başarılı olmuştur.”

PROF.DR. MANFRED NEUBERGER,
VİYANA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BAŞKANI

“Allen Carr yöntemini bizzat kendim gözlemledim ve çok başarılı buldum. Bu yöntemi tüm kalbimle etkili bir sigara bıraktırma yöntemi olarak destekliyorum.”

DR. ANİL VİSRAM,
ROYAL LONDRA HASTANESİ DANIŞMANI

“Ulaştığınız başarı oranı %75-80 diğer tüm yöntemlerin çok üzerinde. Tüm Allen Carr programını muhteşem bir başarı ile tamamladık.”

DR. RİCARDO SERRALTA GONZALEZ,
SCHWEPPES MEDİKAL HİZMETLER KORDİNATÖRÜ


Sigarasız bir yaşamın daha çekilmez ve daha zevksiz olduğu, sigaranın “sözde birkaç” bilindik zararı dışında nerede ise her derde deva olduğu gibi yaygın ve kör bir inancın gerçek bir temelden yoksun olduğuna gerçekten inanıyorsunuz bu seminerde. Bildiğimiz halde, belki de işimize gelmediği için bilmek istemediğimiz şeyleri bilinç altından bilinç üstüne çıkartıyor bu seminer. Sigaranın olmazsa olmaz bir dost, arkadaş olduğu düşüncesinin bir yanılsama, bir yanılgı ve kendi kendini aldatmaca olduğu gerçeği kafanıza dank ediyor. Bundan cesaret alarak sigaraya karşı verdiğiniz iç mücadelede onun temelsiz ve yanılsamadan ibaret savlarına daha bir donanımlı ve dayanaklı hale geliyorsunuz psikolojik olarak.

DR. HAYATİ BIYIK, ANADOLU HAYAT SİGORTA KURUM DOKTORU

8 yıl yoğun bir şekilde sigara içmiş biriydim. Bırakabileceğimi hiç düşünmüyordum. İnanın kurtulduğum tarihi hatırlamıyorum ve kesinlikle ne kadar zaman geçtiğini önemsemiyorum. Çünkü hiç önemli değil. Şu anda özgürüm önemli olan bu. Çevremde sigara içenlerden hiç etkilenmiyorum hatta içtiklerini bile fark etmiyorum. (En güzel kısmı bu J)) Ben kurtulalı 2 yıldan fazla oldu. Ümit ederim ki bütün sevdiklerimiz bundan kurtulur.

DR. MERTKAN KARADENİZ, BOĞAZİÇİ DİŞ POLİKLİNİĞİ

Sanırım 4 yıl önce Allen Carr seminerlerinden birine katıldım ve çok yararlandım. Allen Carr yaklaşımının sigarayı bırakmak isteyenler için oldukça etkili bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Sigara içen yakınlarıma ve hastalarıma ‘Sigarayı bırakmanın kolay yolu’ kitabını öneriyorum. Elinize sağlık. Başarılarınızın devamını diliyorum.

DR. HASAN KENDİRCİ, SSK BEYOĞLU DİSPANSERİ


Allen Carr Etiler Genel Müdürlük Adres Bilgileri

Adres: Nispetiye Cad. Çamlık Yolu Sok. Yüngül Apt. No.7 D.3 Etiler / İstanbul

Telefon: 0212 358 53 06 - 07
Gsm: 0530 526 35 23
Web: allencarrturkiye.com
Eposta: info@allencarrturkiye.com

2017 Allen Carr Türkiye