Aydoğan Tantürkü

http://www.allencarrturkiye.com/wp-content/uploads/2016/06/Aydogan-Tanturku.jpg

İletişim Bilgileri


aydogan@allencarrankara.com


 

1979 yılında Ankara’da doğmuş Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Lise ve üniversite dönemlerinde basketbol ile ilgilenmiş, yıldız ve genç milli takım kadrolarında yer almıştır. Ancak geçirdiği sakatlık sebebiyle basketboldan kopmak zorunda kalınca çok kısa bir süre içinde sigara tuzağı ile tanışmış ve kısa sürede günde 1-1,5 paket sigara tüketen biri haline dönüşmüştür.

İş hayatına atılması ve devamında defalarca denediği bırakma girişimlerinin sonuç vermemesi üzerine tükettiği rakam daha da artmış ve günde 2 paketin üzerine çıkmıştır. Geçmişteki sporcu kimliği ve fiziki performansı nedeniyle zaman zaman 3-3,5 paket sigara tüketebilecek bir bünyeye sahip olması, ailesinin ve çevresinin bırakma yönündeki baskıları, onu farklı bırakma arayışlarına itmiştir. İrade gücü, nikotin bantları-sakızları, çeşitli makinalar-cihazlar ve kullandığı ilaçlar sonuç vermeyince Allen Carr Yöntemi’ni denemiş ve bu yöntem sayesinde kalıcı olarak mutlu bir içmeyen haline gelmiştir.

İş hayatı boyunca zaman yönetimi, delegasyon, temel iletişim, beden dili, stres yönetimi ve sunuş becerileri konularında eğitim programlarını tamamlamıştır.

Son olarak 2013 yılında, sahip olduğu ağır tiryakilik geçmişi ve iş hayatı tecrübesini göz önüne alarak; hayatının tümüyle değişmesine yol açan ve kendisiyle birlikte tüm dünyada 14 milyona yakın insana sigarayı bırakmada yardımcı olan Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi Ankara Temsilciliği ve sigara bıraktırma uzmanlığı görevini üstlenmiştir.

Allen Carr Etiler Genel Müdürlük Adres Bilgileri

Adres: Nispetiye Cad. Çamlık Yolu Sok. Yüngül Apt. No.7 D.3 Etiler / İstanbul

Telefon: 0212 358 53 06 - 07
Gsm: 0530 526 35 23
Web: allencarrturkiye.com
Eposta: info@allencarrturkiye.com

2017 Allen Carr Türkiye