Emre Üstünuçar

http://www.allencarrturkiye.com/wp-content/uploads/2016/06/Emre-Ustunucar.jpg

İletişim Bilgileri


Linkedin.com

emre@allencarrturkiye.com


İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü tamamladıktan sonra, yüksek lisans derecesini pazarlama üzerine California State University’den almıştır.

Yetişkin eğitimi alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Dale Carnegie’de insan ilişkileri, iletişim ve sunuş teknikleri konularında sertifika programlarını tamamlamıştır.

Yıllarca temel satış becerileri, ileri satış teknikleri, zamanı etkin kullanma, delegasyon, temel iletişim ve empati geliştirme, beden dili, stres yönetimi ve sunuş becerileri konularında eğitimler vermiştir. 2003 yılının Kasım ayında merkezi Arizona Amerika’da bulunan KnowMeTM uygulamasının Türkiye temsilciliğini almış ve KnowMeTM eğitmeni olmuştur.

2004 yılının Ocak ayında ise dünyanın önde gelen eğitim danışmanlık firmalarından FranklinCovey şirketinin, “Focus: Yüksek Önceliklerinize Odaklanma – Zaman ve Hayat Yönetimi Semineri” nin Türkiye’deki üç lisanslı eğitimcisinden birisi olmaya hak kazanmıştır. Ayrıca “Etkili İnsanların Yedi Alışkanlığı” eğitmenidir.

2004 yılının Ekim ayından beri, 53 ülkede ortalama %62 başarı oranı ile dünyada 14 milyon insanın sigarayı bırakmasını sağlayan, başarı oranı en yüksek sigara bıraktırma yöntemi olan Allen Carr Türkiye kurucusu ve Allen Carr Terapisti’dir.

2009 yılından beri Lig Radyo’da sporu sigaradan kurtarmayı hedefleyen, Türkiye’nin ve Dünyanın ilk ve tek sürekli “Dumansız Spor” radyo programını yapmaktadır.

Anne babalara çocuklarını sigaradan nasıl koruyacaklarını öğrettiği “Aman Yavrum İçmesin Semineri” ni yapmaktadır.

Ayrıca sigara içmeyen insanların, sigara içen sevdiklerine nasıl yardımcı olabileceklerini anlattığı “Sigara Sevdiklerinizi Öldürmeden” adında bir kitabı vardır.

Allen Carr Etiler Genel Müdürlük Adres Bilgileri

Adres: Nispetiye Cad. Çamlık Yolu Sok. Yüngül Apt. No.7 D.3 Etiler / İstanbul

Telefon: 0212 358 53 06 - 07
Gsm: 0530 526 35 23
Web: allencarrturkiye.com
Eposta: info@allencarrturkiye.com

2017 Allen Carr Türkiye